ثبت و جستجوی رزومه

نقش حسابداری و اهمیت آن

نقش حسابداری و اهمیت آن

در دنیای امروز که هر روز شکل تازه ای از ارتباطات اقتصادی به وجود می‌آید و افراد و شرکتها و مؤسسات با یکدیگر در ارتباط می‌باشند. تغییرات مالی آنها بر یکدیگر تأثیر دارد و روز به روز این فعالیت‌ها پیچیده‌تر می‌شود این عوامل باعث می شود که نقش حسابداری به عنوان فراهم کنندگان اطلاعات مالی با استفاده از استانداردهای حسابداری برای استفاده کنندگان بیشتر مشخص گردد.

سواد عددی: آمار، احتمال و نفس حافظ

سواد عددی: آمار، احتمال و نفس حافظ

آخرین تنفس سعدی یا حافظ یا هر هنرمند و دانشمند و فرد دیگری را که دوست دارید در نظر بگیرید. حالا چشمان خود را ببندید و یک نفس عمیق بکشید. چقدر احتمال دارد یکی از مولکول‌هایی که الان به درون ریه‌های خود راه دادید، حاصل آخرین بازدم حافظ یا سعدی یا … بوده باشد؟

تعریف سواد عددی چیست؟

تعریف سواد عددی چیست؟

با وجود تاکید همگان بر اهمیت سواد عددی، هنوز در تعریف سواد عددی، اتفاق نظر وجود ندارد. اما خوشبختانه تعریف‌های ظاهراً متفاوت هم، در ریشه‌ی خود خواسته‌ها و انتظارات مشابهی را مطرح می‌کنند.

بررسی رابطه سواد بوم شناختی با ردپای بوم شناختی

بررسی رابطه سواد بوم شناختی با ردپای بوم شناختی

شاخص ردپای بوم شناختی، مبنایی برای سنجش تفاوت میان آنچه طبیعت برای مصرف به ما عرضه میکند و آنچه ما در زندگی مصرف می کنیم، به عنوان معیار جدید برنامه ریزی برای اقدامات فردی و جمعی برای حفظ محیط زیست و رفتار مسؤولانه در قبال آن شناخته شده است.

آشنایی با مهارت های زندگی

آشنایی با مهارت های زندگی

یکی از مهمترین عواملی که به ما کمک می‌کند زندگی خوب و موفقی داشته باشیم این است که خود را بشناسیم، احساس خوبی در مورد خود داشته باشیم. و از کسی که هستیم شاد و راضی باشیم.

عوامل مؤثر بر سلامت روان

عوامل مؤثر بر سلامت روان

عوامل فردی: بر سلامت روح و روان عوامل مختلف فردی مؤثر هستند.این عوامل شامل ژنتیک و فیزیولوژی، جنسیت،یادگیری مهارت های زندگی،اعتماد به نفس،قدردانی،باورها و ...

بهداشت روانی

بهداشت روانی

تعریف کردن دقیق بهداشت روانی و بیماری روانی دشوار است.افرادی که نقش های خود را در جامعه اجرا می کنند و رفتار آنها مناسب و سازگارانه است،سالم در نظر گرفته می شوندبر عکس،..

صفت پرکاربرد Unique

صفت پرکاربرد Unique

صفت Unique برای انتقال مفاهیمی مانند منحصر به فرد بودن، بی‌مانند بودن، یکتا بودن، تک بودن و نادر بودن مورد استفاده قرار می‌گیرد که در ادامه به بررسی بیشتر این صفت می پردازیم. همچنین امکان شنیدن تلفظ این صفات نیز فراهم شده است.

صفت پرکاربرد Various

صفت پرکاربرد Various

صفت پرکاربرد Various مفهوم متفاوت و متنوع را می رساند که در ادامه به بررسی بیشتر این صفت می پردازیم. همچنین امکان شنیدن تلفظ این صفات نیز فراهم شده است.

صفت پرکاربرد Workable

صفت پرکاربرد Workable

صفت پرکاربرد Workable مفهوم اجرایی، قابل اجرا، عملی را می رساند که در ادامه به بررسی بیشتر این صفت می پردازیم. همچنین امکان شنیدن تلفظ این صفات نیز فراهم شده است.

« 1 2 3 4 ... 5 91 » صفحه:

مشاوره آنلاین

با استفاده از خدمات مشاوره آنلاین مرکز آموزش توسعه نگر، مسیر خود را برای ارتقاء سطح سواد و دانش مالی و حسابداری هموار نمایید.
این بخش، آماده پاسخگویی به نیازهای شما کاربران گرامی، میباشد.

معرفی کتاب

آزمون استخدامی و اطلاعات عمومی

آزمون استخدامی و اطلاعات عمومی

نسترن رنجبر ـ کوروش صحیفی
 • اشتراک دانش و مهارت مالی و حسابداری
 • قرآن پژوهی مالی و حسابداری
 • شرکت دانش پژوهان مالی فرانگر
 • مرکز مشاوره الکترونیک حسابداری, مالی و سرمایه گذاری
 • توسعه توانمندی و فرصتهای شغلی مالی و حسابداری
 • انتخاب برتر محصولات, خدمات و بازار حسابداری, مالی و...
 • توسعه نگر دانش و مهارت مالی و حسابداری
 • آتیه نگر دانش و سواد مالی مدیران ارشد
 • بهینه نگر دانش و سواد مالی خانواده
 • از دوستان خود دعوت کنید با تیم همسو شوید عضو تیم متفکران شوید
  هدیه مالی تیم متفکران نوین مالی در شبکه اجتماعی