ثبت و جستجوی رزومه

 

مقالات آموزشی برنامه ریزی شغلی

 

بسیاری از افراد تصمیم‌های شغلی خود را از طریق مشاهده دنیای اطراف و تلاش برای تطابق خودشان با این دنیا اتخاذ می‌کنند. این امر مخالف کاری است که واقعاً باید انجام شود. افراد زیادی نمی دانند که برنامه ریزی شغلی چه مفهومی دارد. در ادامه مقالات را به تفکیک رزومه نویسی، مصاحبه ،انتخاب و ارتقاشغلی و... مشاهده نمایید.

 

 

تازه از دانشگاه فارغ التحصیل شده‌اید؟ اگر خیابان‌ها را در جستجوی اولین شغل زیر پا گذاشته‌اید، در اقتصاد کنونی ممکن است خیلی دیر کار پیدا کنید. دراینجا مقالات براساس اینکه زودتر کار پیدا کنید ارائه شده است در ادامه انها را مطالعه نمایید.

 

                                                              

نخستین گام در یافتن شغل مناسب، داشتن رزومه است. رزومه هویت حرفه‌ای ما رابه استخدام کننده منتقل می‌کند.باید  رزومه شما سریع توجه را به خود جلب کند بدین منظوراز طریق مقالات رزومه نویسی اطلاعات خود را کامل کنید.

 

                                                              

موفقیت در مصاحبه های شغلی نیاز به تحقیق، تمرین و پشتکار دارد. هرچه تلاش بیشتری برای آماده سازی خود قبل از مصاحبه به کار گیرید، برای گرفتن شغل مورد نظرتان موفقیت بیشتری خواهید داشت، مخصوصاً اگر این مقالات را مطالعه و رعایت کنید.

 

                                                              

اگرچه افراد بلدند از قابلیت‌هایشان ساعت‌ها سخنوری کنند، اما یاد نگرفته‌اند حرکات بدن‌شان را با کلامی که از دهانشان خارج می‌شود هماهنگ کنند. در ادامه، مقالاتی را در خصوص زبان بدن بیان شده است، با مراجعه به آنها در هنگام مصاحبه‌های شغلی موجب سردرگمی کارفرما نشوید.

 

                                                              

آموزش اثربخش نیازمند توجه، پشتیبانی و تلاش جمعی مدیران و کارکنان سازمانی است و پشتیبانی مدیر یکی از عوامل کلیدی سازمانی است، که اثربخشی آموزش را تحت تأثیر قرار می دهد. مقالاتی را در جهت اموزش و توسعه قراردادیم بدین منظور انها را دنبال کنید و خود را بسنجید.

 

                                                              

تعیین، سنجش و نمره‌دهی استانداردهای عملکرد را ارزیابی عملکرد می‌نامند که یک مسئولیت مدیریتی است، ارزیابی عملکرد از فعالیت‌هایی است که به‌طور منظم در هر سازمانی باید انجام شود. روند ارزیابی عملکرد نیاز به اطلاعاتی دارد که با همراهی مقالات این مبحث آنها را کسب می کنید.

 

                                                              

ترفیع شغلی روندی است که به یک کارمند علاوه بر محول شدن وظایف جدید، حقوق بیشتری نیز تعلق می‌گیرد. خوب است پیش از آن که استراتژی‌های دست یابی به ارتقاء شغلی را بیان کنیم، جنبه‌های مثبت و منفی ارتقاء شغلی را بررسی کنید پس با این مقالات همراه باشید.

 

                                                              

جابه جایی اختیاری زمانی رخ می دهد که یک کارگر لایق به منظور کار کردن در جای دیگر کار خود را ترک می کند. این نوع جابه جایی برای یک سازمان گران تمام می شود. اگر کارمند یا کارفرما هستید با مطالعه مقالات می توانید به مسائل مربوط به جابجایی و ترک شغل اگاهی پیدا کنید.

 

                                                              

 

 
 

مشاوره آنلاین

با استفاده از خدمات مشاوره آنلاین مرکز آموزش توسعه توانمندی شغلی، مسیر خود را برای ارتقاء سطح سواد و دانش مالی و حسابداری هموار نمایید.
این بخش، آماده پاسخگویی به نیازهای شما کاربران گرامی، میباشد.

معرفی کتاب

آزمون استخدامی بانک ها

آزمون استخدامی بانک ها

فریبا دنیایی
 • اشتراک دانش و مهارت مالی و حسابداری
 • قرآن پژوهی مالی و حسابداری
 • شرکت دانش پژوهان مالی فرانگر
 • مرکز مشاوره الکترونیک حسابداری, مالی و سرمایه گذاری
 • توسعه توانمندی و فرصتهای شغلی مالی و حسابداری
 • انتخاب برتر محصولات, خدمات و بازار حسابداری, مالی و...
 • توسعه نگر دانش و مهارت مالی و حسابداری
 • آتیه نگر دانش و سواد مالی مدیران ارشد
 • بهینه نگر دانش و سواد مالی خانواده
 • از دوستان خود دعوت کنید با تیم همسو شوید عضو تیم متفکران شوید
  هدیه مالی تیم متفکران نوین مالی در شبکه اجتماعی