ثبت و جستجوی رزومه

مقالات آموزشی مدیریت رفتار سازمانی

 

 

رفتار سازمانی مطالعهٔ تأثیر افراد، گروه‌ها و ساختارها بر رفتار در یک سازمان است که هدف آن، به کار بردن این دانش برای بهبود کارایی سازمان و دستیابی به اهداف انسانی سازمانی و اجتماعی با ایجاد روابط بهتر می‌باشدکه در ادامه مقالاتی درباره استرس، شخصیت، مدیریت زمان و ... ارائه شده است.

 

 

 

 

 

احساسی یا عقلایی

بعضی افراد احساساتی هستند، اگر فردی مهارت بیان احساسات نداشته باشد دچار مشکلات و فشارهای روانی می‌شود، باید توجه نمود که عقل، دل، احساس و... در یک فرهنگ متعالی، هرکدام جایگاه ویژه ای دارند، با مطالعه این مقالات علاوه بر افزایش اطلاعات خود در این زمینه، از رفتار خود نیز اگاه شوید.

 

 

 

شخصیت

شاید شما هم از رفتارهای آدمیان به شگفت آمده باشید. اگر با مقالات شخصیت همراه شوید، خود و دیگران را بهتر درک کرده و می توانید رفتارتان را بهبود بخشید. ضمنا کمتر نسبت به رفتار دیگران متعجب می شوید و نیز پس از آن می توانید دریابید با توجه به سرنخهای شخصیت، شما جزء کدام دسته از افرادید؟

 

 

استرس

تحمل کردن و تسلط یافتن به آنچه زندگی به سوی شما پرتاب می کند و تبدیل استرس به یک نیروی مثبت، یک چالش همیشگی حیات انسانهاست. برای مقابله با استرس های افراطی باید به خودتان فرصت داده و درجستجوی یافتن اطلاعات مفید برای مقابله باشید بدین منظور در ادامه مقالات را مطالعه نمایید.

 

 

 

مدیریت زمان

یکی از با ارزشترین دارایی های یک کارافرین زمان است و باید شیوه استفاده از ان را بداند اما در دنیای کنونی به دلیل مشغله کاری اکثر کارافرینان و متخصصان با مشکل کمبود وقت مواجه می شوند برای مدیریت زمان در ادامه مقالات را مطالعه نمایید.

 

 

 

نگرش و ارزش

همه انسان ها به طور ذاتی یا اکتسابی دارای ارزش هایی مشترک و غیر مشترک هستند که در ذهشنان شکل گرفته است، فراگیری دانش مهم ترین دلیل برای ایجاد ارزشها و نگرشهای درست می باشد که بتواند هویت ما را در این دنیای بزرگ مشخص کند، بنابراین با مقالات این مبحث همراه باشید.

 

 

 

کارکرد و کژکارکرد رفتار سازمانی

رفتار سازمانی، بررسی رفتار انسانها در محیط سازمانی، اقتصادی و اجتماعی است. هر کسی در هر مجموعه‌ای فعالیت می‌کند، لازم است با مبانی رفتار سازمانی آشنا باشد. در صورتی که علاقه مند به یادگیری هستید مقالات کارکرد و کژکارکرد رفتارسازمانی را مطالعه کنید.

 

 

 

یادگیری

هر انسانی روش یادگیری خاصی دارد، هیچ روشی بهتر یا بدتر از بقیه روش‌ها نیست. اولین سوالاتی که برای یادگیری پیش می آید این است چه میخواهید یاد بگیرید و یا در انتظار یک تعریف دقیق و ثابت و علمی در مورد یادگیری هستید؟ پاسخ سوالات خود را در بخش مقالات یادگیری مطالعه کنید.

 

 

 

هوش

واژه هوش کیفیت پدیده ای را بیان می کند که دارای حالت انتزاعی بوده و قابل رویت نیست. هوش ها انواع و اقسام دارند؛ باید هر کسی در وجود خودش به دنبال هوش خود بگردد. برای مشاهده تعاریف و انواع هوش و نظریه های این زمینه در ادامه به مقالات هوش مراجعه کنید.

 

 

 

مدیرت یا رهبری

اگاهی داشتن از دو مقوله مدریت و رهبری می تواند درک بهتری از مفهوم انها ایجاد نماید، به مدیریان نیز کمک می نماید تا با کسب ویژگی های رهبری، بهتر بتوانند اهداف مورد نظر سازمان خود را براورده سازند. بنابراین با مطالعه مقالات این بخش اطلاعات ومهارت خود را در این دو مقوله ارتقا دهید.

 

 

 

مشاوره آنلاین

با استفاده از خدمات مشاوره آنلاین مرکز آموزش توسعه توانمندی شغلی، مسیر خود را برای ارتقاء سطح سواد و دانش مالی و حسابداری هموار نمایید.
این بخش، آماده پاسخگویی به نیازهای شما کاربران گرامی، میباشد.

معرفی کتاب

گنجینه معتبر آزمون استخدامی بانک ها

گنجینه معتبر آزمون استخدامی بانک ها

حدود 20 کارشناس و مدرس شبکه بانکی
 • اشتراک دانش و مهارت مالی و حسابداری
 • قرآن پژوهی مالی و حسابداری
 • شرکت دانش پژوهان مالی فرانگر
 • مرکز مشاوره الکترونیک حسابداری, مالی و سرمایه گذاری
 • توسعه توانمندی و فرصتهای شغلی مالی و حسابداری
 • انتخاب برتر محصولات, خدمات و بازار حسابداری, مالی و...
 • توسعه نگر دانش و مهارت مالی و حسابداری
 • آتیه نگر دانش و سواد مالی مدیران ارشد
 • بهینه نگر دانش و سواد مالی خانواده
 • از دوستان خود دعوت کنید با تیم همسو شوید عضو تیم متفکران شوید
  هدیه مالی تیم متفکران نوین مالی در شبکه اجتماعی