ثبت و جستجوی رزومه

 

مشاهده مطالب آموزش انگلیسی به روش های مختلف

 

در دنیای امروزی از صبح که بیدار میشیم به هزار و یک جور اپلیکیشن، وب سایت و مطلب برمیخوریم که برای فهمیدنش به یکی از روش های یادگیری زبان نیاز داریم. تا جایی که اگه انگلیسی بلد نباشیم حس بیسوادی بهمون دست میده. زبان انگلیسی میتونه خیلی جذاب باشه، احتمالا به دنبال راه های جدید و جذاب برای یادگیری زبان انگلیسی هستید. در این مقاله چند شیوه بسیار جالب و جدید به شما معرفی می کنیم تا در صورت استفاده از آن ها خود را بیشتر برای یادگیری زبان انگلیسی ترقیب کنید تا پیشرفت چشم گیری در یادگیری زبان انگلیسی داشته باشید.

 

 

دیکشنری تصویری

در دیکشنری تصویری که تمامی صفحات آن حاوی تصاویر رنگی و مهیج است شما می توانید لغات و عبارات متداول در محیط های مختلف را یاد بگیرید.

 

کلیدهای یادگیری زبان

کلید یادگیری درست زبان انگلیسی چیست؟ مطالب این بخش در گستره آموزش زبان، با ارائه روشی یگانه، زمینه یادگیری زبان‌ انگلیسی را برای هر زبان‌آموزی (در هر سطح و پایه) تسریع و تسهیل می‌کند.

 

صفت های پرکاربرد

در این بخش برای دوستانی که به یادگیری صفت های انگلیسی در فضای عمومی و مکالمات روزمره علاقمند هستند، فهرست صفتهای پرکاربرد انگلیسی ارائه شده است، مطالعه آنها را از دست ندهید.

 

فعل های پرکاربرد

در بررسی افعال پرکاربرد زبان انگلیسی این بخش با صرف کمترین زمان، با افعالی که در گفتگوهای روزمره و نوشته‌های زبان انگلیسی، کاربرد بیشتری دارند آشنا می شوید.

 

عبارات کاربردی

بهترین روش یادگیری زبان، یادگیری اصطلاحات و عبارات کلیدی می باشد. در این بخش با عبارات کلیدی انگلیسی آشنا می شوید در ادامه مطالعه نمایید.

 

زنگ تفریح زبان

در کنار یادگیری زبان با مطالب این بخش همراه شوید تا در زنگ تفریح خود با عکس نوشته، داستان و اشعار زیبای انگلیسی اشنا شوید.

 

آهنگ و موسیقی

آهنگ ها چه خاصیتی دارند که تبدیل به ابزارهای موثر در یادگیری انگلیسی شده اند؟ موسیقی می تواند فراگیران زبان های دوم را در یادگیری گرامر، دایره لغات و هجی کردن کمک نمایید، در ادامه با این بخش همراه شوید.

 

مشاوره آنلاین

با استفاده از خدمات مشاوره آنلاین مرکز آموزش توسعه توانمندی شغلی، مسیر خود را برای ارتقاء سطح سواد و دانش مالی و حسابداری هموار نمایید.
این بخش، آماده پاسخگویی به نیازهای شما کاربران گرامی، میباشد.

معرفی کتاب

آزمون استخدامی: سنجش و ارزیابی مهارت ها و توانایی های شغلی

آزمون استخدامی: سنجش و ارزیابی مهارت ها و توانایی های شغلی

بهروز پرتو
 • اشتراک دانش و مهارت مالی و حسابداری
 • قرآن پژوهی مالی و حسابداری
 • شرکت دانش پژوهان مالی فرانگر
 • مرکز مشاوره الکترونیک حسابداری, مالی و سرمایه گذاری
 • توسعه توانمندی و فرصتهای شغلی مالی و حسابداری
 • انتخاب برتر محصولات, خدمات و بازار حسابداری, مالی و...
 • توسعه نگر دانش و مهارت مالی و حسابداری
 • آتیه نگر دانش و سواد مالی مدیران ارشد
 • بهینه نگر دانش و سواد مالی خانواده
 • از دوستان خود دعوت کنید با تیم همسو شوید عضو تیم متفکران شوید
  هدیه مالی تیم متفکران نوین مالی در شبکه اجتماعی