ثبت و جستجوی رزومه

معرفی شغل کارشناس سیستمها و روش ها

معرفی شغل کارشناس سیستمها و روش ها

کارشناس سیستم ها و روش ها یا کارشناس تضمین کیفیت باتجربه در زمینه استانداردهای مدیریتی ، به سازمان‌ها کمک می‌نماید تا بتوانند سیستم مدیریتی را متناسب با سازمان خود طراحی نموده و سازمان از مزایای واقعی سیستم مدیریتی بهره‌مند شوند.

 

معرفی شغل کارشناس امور بین الملل

معرفی شغل کارشناس امور بین الملل

این شغل دربرگیرنده پست های سازمانی است که متصدیان آنها انجام امور مربوط به سیاست ها و برنامه های مرتبط با روابط و همکاری های بین المللی و منطقه ای و دو یا چند جانبه در چهارچوب هدف های وزارت متبوع یا طرح ریزی، هماهنگی، اجرا و سرپرستی فعالیت های فوق را عهده دار می باشند.

معرفی مهندس مکاترونیک

معرفی مهندس مکاترونیک

کلمه مکاترونیک از ترکیب کلمات مکا که از واژه مکانیزم و ترونیک که از وازه الکترونیک به وجود آمده است. می توان ذکر کرد که رشته مکاترونیک از تلفیق سه رشته مهندسی مکانیک، الکترونیک و کامپیوتر به وجود آمده است و دانشجویان در این گرایش به فراگیری دروسی از سه رشته نام برده شده می پردازند.

معرفی شغل اسکرام مستر

معرفی شغل اسکرام مستر

تیم اسکرام متشکل از ۳ نقش scrum master، Product owner و development team می‌باشد. همانند روش‌ها و متدلوژی‌های قدیمی نقش Project manager به صورت یک نقش مستقل در این متد تعریف نمی‌شود.

معرفی شغل کپی رایتر

معرفی شغل کپی رایتر

این روزها ممکن است در بسیاری از وب سایت ها کلمه کپی رایتینگ و شغل کپی رایتر را زیاد دیده یا در بسیاری از محافل به گوشتان خورده باشد. پیشرفت تکنولوژی و دیجیتالیزه شدن زندگی انسان در چند سال اخیر باعث شده است بازار مشاغل روز‌به‌روز تغییر کند .

معرفی شغل برنامه نویس میکروکنترلر

معرفی شغل برنامه نویس میکروکنترلر

یک میکروکنترلر از یک ریزپردازنده به اضافه مقدار ثابتی RAM، ROM و پورت های I/O و … شکل گرفته است. این بدان معنا است که Micro Processor، RAM، ROM و پورت های I/O و … در یک تراشه واحد که به آن میکرو کنترلر می گئیند در کنار همدیگر قرار دارند. 

معرفی شغل کارشناس هوش تجاری

معرفی شغل کارشناس هوش تجاری

گروه شغلی کارشناس هوش تجاری در محیط کسب و کار شامل تحلیلگر هوش تجاری و توسعه دهنده  BI تا طراح سیستم های هوش تجاری و راهبران هوش تجاری می گردند. امروزه آنقدر به کارشناسان در حوزه های یاد شده احتیاج است که چنانچه اندکی باهوش باشید قادر خواهید بود با برداشتن گام های مناسب و اخذ مدرک BI به فرصت شغلی ایده ل خود برسید.

معرفی شغل کارشناس تحلیل گر سیستم

معرفی شغل کارشناس تحلیل گر سیستم

شغل کارشناس تحلیل گر سیستم (System Analyst) یکی از مشاغل زیرمجموعه حوزه فناوری اطلاعات و کامپیوتر و رشته مهندسی نرم افزار است. یک کارشناس تحلیل گر سیستم ها همان طور که از نامش پیداست، مسئول تحلیل و ارزیابی سیستم ها و برنامه های رایانه ای است. 

معرفی شغل کارشناس شبکه های اجتماعی

معرفی شغل کارشناس شبکه های اجتماعی

۱۰ سال قبل  نقش مدیر رسانه های اجتماعی یک شغل محسوب نمی شد.  اصلا شغلی با این نام وجود نداشت. رسانه اجتماعی همچون فیس بوک تازه فعالیت خود را آغاز کرده بود و افراد زیادی از آن استفاده نمی کردند. واژه بازاریابی شبکه های اجتماعی نیز در میان افراد زیاد شنیده نمی شد. 

معرفی شغل جمعدار انبار

معرفی شغل جمعدار انبار

در هر سازمان و شرکتی یکی از مهمترین فعالیت های سازمان حفظ و نگهداری سوابق اموال است و تنوع زیاد در اموال موجب شده در جهت نگهداری تجهیزات و وسایل سازمان با استخدام جمعدار اموال و بهره مندی از امکانات برنامه اموال در هر لحظه متوجه جایگاه وسایل در سازمان شده و همچنین مدیران در هر زمان اطلاعات دقیقی از سرمایه و نیازهای سازمان به دست آورند.

« 1 2 3 4 ... 5 130 » صفحه:

مشاوره آنلاین

با استفاده از خدمات مشاوره آنلاین مرکز آموزش توسعه توانمندی شغلی، مسیر خود را برای ارتقاء سطح سواد و دانش مالی و حسابداری هموار نمایید.
این بخش، آماده پاسخگویی به نیازهای شما کاربران گرامی، میباشد.

معرفی کتاب

گنجینه معتبر آزمون استخدامی بانک ها

گنجینه معتبر آزمون استخدامی بانک ها

حدود 20 کارشناس و مدرس شبکه بانکی
 • اشتراک دانش و مهارت مالی و حسابداری
 • قرآن پژوهی مالی و حسابداری
 • شرکت دانش پژوهان مالی فرانگر
 • مرکز مشاوره الکترونیک حسابداری, مالی و سرمایه گذاری
 • توسعه توانمندی و فرصتهای شغلی مالی و حسابداری
 • انتخاب برتر محصولات, خدمات و بازار حسابداری, مالی و...
 • توسعه نگر دانش و مهارت مالی و حسابداری
 • آتیه نگر دانش و سواد مالی مدیران ارشد
 • بهینه نگر دانش و سواد مالی خانواده
 • از دوستان خود دعوت کنید با تیم همسو شوید عضو تیم متفکران شوید
  هدیه مالی تیم متفکران نوین مالی در شبکه اجتماعی