ثبت و جستجوی رزومه

مشاغل نیمه مرتبط با کارشناسی ارشد مدیریت مالی

مشاغل نیمه مرتبط با کارشناسی ارشد مدیریت مالی

استخدام در شرکت های بیمه، اگرچه مورد تقاضای فارغ التحصیلان مدیریت بیمه است ولی بسیاری از دانش آموختگان رشته مدیریت از جمله مدیریت مالی هم در شرکت های بیمه ای به عنوان کارشناس در بخش های مختلف وارد می شوند. کارشناس بیمه وظایف مختلفی بر عهده دارد که تنها در شرکت های بیمه معنی می دهد.

مشاغل مرتبط با کارشناسی ارشد مدیریت مالی

مشاغل مرتبط با کارشناسی ارشد مدیریت مالی

شما به عنوان دانش آموخته مدیریت مالی در صورتی که قصد کار کردن در رشته تخصصی خود را داشته باشید، یکی از مشاغل زیر را به شما پیشنهاد می کنیم:

بازارکار و استخدام کارشناسی ارشد مدیریت مالی

بازارکار و استخدام کارشناسی ارشد مدیریت مالی

فارغ التحصیل این رشته با تسلط به مباحث تئوری مدیریت مالی در حوز ه های مختلفی همچون حسابداری، سرمایه گذاری، بانکداری و بیمه و مدیریت ریسک می تواند در پستهای مرتبط سازمانی ازجمله معاونت مالی، معاونت سرمایه گذاری و تامین مالی در بانکها، مسئول ارزیابی اقتصادی پروژه ها در شرکتهای سرمایه گذاری و همچنین به عنوان کارشناس و کارشناس ارشد در بورس اوراق بهادار مشغول بکار شوند.

 دلایل استخدام مدیر مالی چیست؟ (سری دوم)

دلایل استخدام مدیر مالی چیست؟ (سری دوم)

در هر صورت فکر می‌کنم که ما، فعالان خدمات خلاقانه، در سه مورد می‌توانیم از کمک افراد حرفه‌ای استفاده کنیم: صحبت کردن با مشتریان در مورد پول، مسائل قانونی و مدیریت کسب‌وکار.

 دلایل استخدام مدیر مالی چیست؟

دلایل استخدام مدیر مالی چیست؟

پرستون عزیز

من کسب‌وکاری خدماتی را اداره می‌کنم. در کار خود با آنکه خلاقیت زیادی به خرج می‌دهم و در امور بازاریابی هم عملکرد خوبی دارم، نمی‌توانم در بخش مالی موفق باشم. در این زمینه توانایی خاصی ندارم. تمایل دارم شخصی را برای مدیریت کردن این امور به‌کار بگیرم، اما از هزینه‌های آن می‌ترسم. چگونه باید در این مورد تصمیم بگیرم؟ آیا استخدام کردن یک متخصص امور مالی، ارزش هزینه‌هایش را دارد؟

با احترام،

به دنبال اندکی کمک؟

تاثیر سابقه کاری بر درآمد مدیر مالی در ایران

تاثیر سابقه کاری بر درآمد مدیر مالی در ایران

داشتن سابقه کاری عامل بسیار موثری در یافتن یک شغل مناسب و کسب درآمد و حقوق بالاتر می باشد. این در مورد در استخدام همه مشاغل از جمله استخدام مدیر مالی صدق می کند.

 مدیر مالی؛ استخدام و درآمد

مدیر مالی؛ استخدام و درآمد

عموماً استخدام مدیر مالی در سازمان ها و شرکت های مختلفی از جمله بانک ها، شرکت های بیمه، سازمان های دولتی و شرکت های خصوصی صورت می گیرد.

شغل مدیر مالی

شغل مدیر مالی

 مـدیر مالی « حسابدار حرفه ای » اسـت که دارای « صلاحیت حرفه ای » بوده وضمن دارا بودن آگاهی های کلی در زمینه های متنوع امور مالی ودانش مدیریت ، در یک یا چند زمینه مشخص مالی نیز متخصص است.

کارشناس و مدیر فروش؛ در آمد

کارشناس و مدیر فروش؛ در آمد

برای تبدیل شدن به یک مدیر فروش پول ساز و در آمد زا به جز خواستن از عمق وجود و تلاش بی وقفه، باید از تجربیاتی که سال ها در لباس فروشندگی کسب کرده اید بهره بجویید و یک مدیر فروش موفق باشید.

کارشناس فروش؛ وضعیت استخدام

کارشناس فروش؛ وضعیت استخدام

یک مدیرفروش موفق باید یک فروشنده ی موفق هم باشد تا بتواند این تجربیات را با نیروهای تازه کار خود سهیم شود. کارشناسان و مدیران فروش می توانند در بیشتر سازمان ها و شرکت ها به خصوص نوع بازرگانی و تجاری آنها مشغول به کار شوند.

« 1 2 3 4 » صفحه:

مشاوره آنلاین

با استفاده از خدمات مشاوره آنلاین مرکز آموزش توسعه توانمندی شغلی، مسیر خود را برای ارتقاء سطح سواد و دانش مالی و حسابداری هموار نمایید.
این بخش، آماده پاسخگویی به نیازهای شما کاربران گرامی، میباشد.

معرفی کتاب

آزمون استخدامی بانک ها

آزمون استخدامی بانک ها

فریبا دنیایی
 • اشتراک دانش و مهارت مالی و حسابداری
 • قرآن پژوهی مالی و حسابداری
 • شرکت دانش پژوهان مالی فرانگر
 • مرکز مشاوره الکترونیک حسابداری, مالی و سرمایه گذاری
 • توسعه توانمندی و فرصتهای شغلی مالی و حسابداری
 • انتخاب برتر محصولات, خدمات و بازار حسابداری, مالی و...
 • توسعه نگر دانش و مهارت مالی و حسابداری
 • آتیه نگر دانش و سواد مالی مدیران ارشد
 • بهینه نگر دانش و سواد مالی خانواده
 • از دوستان خود دعوت کنید با تیم همسو شوید عضو تیم متفکران شوید
  هدیه مالی تیم متفکران نوین مالی در شبکه اجتماعی