ثبت و جستجوی رزومه

 

بسته ویژه دوره های آموزشی موفقیت در بازار کار

 

 

اگر به دنبال موفقیت در شغل یا کسب و کار خود می باشید و به دنبال ایده و فرصت برای تحقق آن هستید، این جا، جای شماست! آنچه بر فروش و سود‌دهیِ شما بیشتر از هر چیز تاثیر می‌گذارد، توانایی شما در تفکر، برنامه‌ریزی و اقدامات استراتژیک است. بسیار کم پیش می‌آید که تنها اعمال یک تغییر، تفاوت زیادی در نتیجۀ کار بوجود آورد. برای موفقیت و شکست در تجارت دلایل خاصی وجود دارد. با شرکت در دوره های آموزشی موفقیت در بازار کار می توانید با این دلایل آشنا شوید و در حیطه کاری خود به موفقیت برسید این دوره ها شامل بازارکار حسابداری مالی و بازارکار ویژه کلیه مخاطبان می باشد در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

 

دوره های آموزشی موفقیت در بازار کار ویژه کلیه مخاطبان

دوره های آموزشی موفقیت در بازار کار حسابداری و مالی

مهارت های زندگی

توانایی مهارت های زندگی، افراد را قادر می سازند تا به طور موثرتری با چالشهای زندگی روزمره مقابله کنند. در این دوره مهارت های زندگی را فرا میگیرید.

مدارک و مراجع حرفه ای حسابداری

حسابداری یک زبان یادگیری است اگر یادگیری حسابداری را آغاز کنید در اصل شروع به آموختن این زبان تخصصی کرده‌اید. در این دوره با مدارک و مراجع حرفه ای حسابداری آشنا می شوید.

 

مدیریت رفتار سازمانی

رفتار سازمانی مطالعهٔ تأثیر افراد و گروه‌ها بر رفتار در یک سازمان است که هدف آن، به کار بردن این دانش برای بهبود کارایی سازمان می‌باشد، این دوره تاثیر بسزایی در یادگیری مدیریت رفتار سازمانی دارد.

 

آشنایی با مشاغل حسابداری

فرصت‌های شغلی یک حسابدار بسیار گسترده است، در این دوره رایج ترین شغل های حسابداری و شرح هر یک از آنها آمده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر عنوان شغلی، آن را از دست ندهید.

 

مدیریت شخصی

اگر زمان، گرانبهاست، بخاطر ارزشمند بودن انسان است و الا چگونه می تواند بخودی خود ارزشمند باشد؟دوره مدیریت شخصی کمک می کند علاوه بر مدیریت زمان، برنامه های خود را نیز مدیریت کنید.

 

رزومه نویسی در حسابداری و مالی

یکی از ملاک‌های جذب نیرو، ارائه‌ی رزومه‌ای خوش‌ساخت، دقیق و گویاست. نکات این دوره به شما کمک می‌کند تا رزومه‌ی خود را بر اساس معیارهای حسابداری و مالی در نظر داشته باشید.                                         

 

برنامه ریزی توسعه فردی

فرایند توسعه فردی از طریق شناسایی نیازهای آموزشی و پرورشی فرد، مشارکت او در موفقیت سازمان متبوعش را ارتقا می‌دهد. اگر نمی‌دانید چطور باید این روند رشد را شروع کنید، در این دوره شرکت کنید.

 

 

موفقیت در بازار کار حسابداری و مالی

امروزه یکی از مشاغل پرکار و قابل توجه در کشور ما حسابداری و مالی می باشد. در این دروه قصد داریم شما کاربران را بیشتر در جریان بازار کار این حرفه قراردهیم تا به موفقیت دلخواه خود برسید.                                  

 

 

مصاحبه شغلی

موفقیت در مصاحبه شغلی نیاز به تمرین دارد تا برای گرفتن شغل مورد نظر به موفقیت بیشتری دست یابید، مخصوصاً اگر این دوره را شرکت نمایید.

 

توسعه برند شخصی در حسابداری و مالی

افراد برای داشتن برند شخصی مطلوب باید ویژگی های مختلفی را از طریق کسب مهارت و تجربه بیاموزند، بدین منظور این دوره را دنبال کنید.                                       

 

رزومه نویسی

نخستین گام در یافتن شغل مناسب، داشتن رزومه است. رزومه هویت حرفه‌ای ما رابه استخدام کننده منتقل می‌کند. بدین منظور از طریق دوره رزومه نویسی اطلاعات خود را کامل کنید.                                           

 

 

موفقیت در بازار کار؛ عمومی

موفقیت در کسب و کار مطمئنا دارای پارامتری هایی می باشد که نقش اصلی در موفقیت کسب و کارتان دارد دراین دوره برآنیم که به آن ها اشاره کنیم تا برای کار آفرینان جوان مفید واقع شود.
                                          

 

توسعه برند شخصی

برند شخصی شما، علت متمایز نمودن شما از دیگران است. در واقع برند شما وجه ی انسانی به خود می گیرد. سوال آن است که چگونه قابل شناسایی شوید؟ با شرکت در دوره برندشخصی به پاسخ این سوال برسید.                                          

 

 

مشاوره آنلاین

با استفاده از خدمات مشاوره آنلاین مرکز آموزش توسعه توانمندی شغلی، مسیر خود را برای ارتقاء سطح سواد و دانش مالی و حسابداری هموار نمایید.
این بخش، آماده پاسخگویی به نیازهای شما کاربران گرامی، میباشد.

معرفی کتاب

مدیریت بر خود و برنامه ریزی توسعه فردی: ایده هایی برای تغییر انتخاب مسیر موفقیت و توسعه شخصی

مدیریت بر خود و برنامه ریزی توسعه فردی: ایده هایی برای تغییر انتخاب مسیر موفقیت و توسعه شخصی

بهزاد ابوالعلایی
 • اشتراک دانش و مهارت مالی و حسابداری
 • قرآن پژوهی مالی و حسابداری
 • شرکت دانش پژوهان مالی فرانگر
 • مرکز مشاوره الکترونیک حسابداری, مالی و سرمایه گذاری
 • توسعه توانمندی و فرصتهای شغلی مالی و حسابداری
 • انتخاب برتر محصولات, خدمات و بازار حسابداری, مالی و...
 • توسعه نگر دانش و مهارت مالی و حسابداری
 • آتیه نگر دانش و سواد مالی مدیران ارشد
 • بهینه نگر دانش و سواد مالی خانواده
 • از دوستان خود دعوت کنید با تیم همسو شوید عضو تیم متفکران شوید
  هدیه مالی تیم متفکران نوین مالی در شبکه اجتماعی